Trendyol Ürün Çekimi

Ellimilimetre, Trendyol’daki mağazanız için Trendyol fotoğraf çekimi yapmaktadır.

Trendyol ürün çekimi, Türkiye’nin en çok tercih edilen alışveriş sitelerinden birinde ürünlerinizi en iyi şekilde sergilemenizi ve kullanıcıların dikkatini çekmenizi sağlar. Sektörünüz veya müşterileriniz kim olursa olsun, işletmenizin insanları çekmesi ve onlarla etkileşime geçmesi gerekir. Son zamanlarda yapılan bir araştırmaya göre müşterilerinizin dikkatini çekmek için yalnızca 8 saniyeden biraz fazla süreniz vardır. Ürününüz ne olursa olsun, Trendyol fotoğraf çekimi gerçekleştirebilirsiniz çünkü tüm pazarlama materyallerinizde sergilemeniz gerekir. Trendyol fotoğraflarınız 1200×1800 piksel ve en çok 5 MB büyüklüğünde olmalıdır. İşletmeniz piyasada küçük veya yeni olabilir, ancak yüksek kaliteli,  profesyonel ürün fotoğrafçılığı daha büyük ve daha köklü görünmenizi sağlayacaktır. Aynı zamanda sunduğunuz şeyin rakiplerinizle rekabet ettiğini gösterecektir.


TRENYOL Ürün Fotoğraf Çekimi
Hizmetinin Avantajları

Ellimilimet’den profesyonel Trendyol fotoğraf çekimi hizmeti alarak sitede yayınlayabileceğiniz maksimum sayıda fotoğraf elde edersiniz. Bununla birlikte deneyimli fotoğrafçılarımız, sitede yayınlanması en uygun boyutlarda, doğru arka plan ve koşullara uygun olarak Trendyol çekimi gerçekleştirir. Trendyol fotoğraf çekimi sonrasında fotoğraflar ideal şekilde rötuşlanır ve online mağazanızda yayınlanmak üzere size teslim edilir. Ürün tipine göre mankenli ya da  mankensiz Trendyol çekimi hizmeti için Ellimilimetre’den destek alın.


Özellikle Trendyol gibi büyük ya da küçük çapta işletmelere sahip online alışveriş sitelerinde hizmetlerinizi göstermek daha zor olabilir. Genel olarak, ürününüz için en iyi fotoğraf türü, ürünün türünün, kullanımının ve ürünün pazarlandığı yerin işlevini yansıtan fotoğraflardır. Bugün, dijital fotoğrafçılığın ortaya çıkmasıyla, müşterilerin bilinçli ürün kararları vermelerine gerçekten yardımcı olan ürünleri fotoğraflamak için bir dizi yeni ve heyecan verici yöntemimiz var.  Trendyol ürün çekimi çok sayıda avantaja sahiptir. Bu avantajlardan en önemlisi, sizi rakiplerinize karşı ön plana çıkarmasıdır. Kullanıcıların dikkatini çekmenizi sağlayacak Trendyol çekimi ile farkınızı ön plana çıkarın. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti artacak ve uzun vadede müşterileriniz yine sizi tercih edecektir.


Trendyol ürün çekimi hizmetini giyim sektöründen mutfak gereçlerine, ev eşyalarından bebek ve çocuk ürünlerine her türlü ürünü kapsar. Kullanıcılar, site ya da uygulamada gezinirken yüksek kaliteli ürünlerinizi hemen fark edecek ve satın almaya bir adım daha yaklaşacak. Uzun vadede  Trendyol fotoğraf çekimi, sağladığı kar oranları ile fiyatlarını amorti eder. Size de artan marka değerlerinin keyfini çıkarmak kalır. Ellimilimetre ile iletişime geçerek kısa sürede randevu alabilir ve yüksek kaliteye sahip fotoğraflarınızı elde edebilirsiniz. İdeal ışık, orijinal pozlar ve uygun rötuşlar ile mükemmel sonuçlara sahip olun. Modelli ya da modelsiz tüm fotoğraf çekimi ihtiyaçlarınızda ayrıntılı bilgi için bizimle iletişime geçin.

Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?