N11 Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Ellimilimetre, N11’daki mağazanız için fotoğraf çekimi yapmaktadır.

Türkiye’nin popüler online alışveriş sitelerinden biri için yapılan N11 ürün çekimi kullanıcılara daha cazip gelen fotoğraflara sahip olmanızı sağlar. Tahmin edebileceğiniz gibi, N11 çekimi temel unsurları hakkında çalışma anlayışına sahip olmak son derece faydalı olabilir. Fotoğrafların kalitesi tüketicilerin nihai kararını son derece etkiler.  Profesyonel N11 fotoğraf çekimi hizmeti almak için Ellimilimetre, özverili çalışma ortamına sahiptir.

N11 Ürün Fotoğraf Çekimi
Hizmetinin Avantajları

Doğru ışık ile fotoğraf çekimi, kullanıcıların gözünün yorulmaması ve ürün renginin doğru şekilde ifade edilebilmesi için önemlidir. Ellimilimetre deneyimli fotoğrafçıları, paraflash kullanarak fotoğraflardaki gölge ve ışık ayarını doğru şekilde yapar. Stüdyo aydınlatması ile elde edeceğiniz sonuçlar, sahip olabilecekleriniz arasında en iyisidir.  N11 çekimi esnasında alan derinliğini dikkate almak önemlidir. Daha geniş bir odak aralığına sahip olmak ve ürün boyunca netliği korumak için diyafram ve deklanşör hızı ayarları dikkatle yapılmalıdır.


Bir fotoğraf, tam bir ürün kimliği olarak görülmeli ve bu nedenle mümkün olduğunca fazla bilgi göstermelidir. Ürünün konumlandırılması ve çerçevelenmesi de iyi sonuçlar için çok önemlidir. N11’de yayınlayacağınız fotoğraflarda ürün, toplam alanın %85’ini kaplamalıdır. Çekim açısından daha iyi hassasiyet için Ellimilimetre, N11 çekimi boyunca doğru ekipman ayarı ile en iyi pozları elde eder.


Ürününüzü her zaman çok boyutlu olduğunu gösterecek şekilde konumlandırmak faydalıdır. Bu, kameranın ürünün biraz üzerinde olması ve görüntünüzün önden ve yandan görünümü gösteren bir perspektife sahip olması gerektiği anlamına gelir. Ellimilimetre, birden çok dijital kamera seçeneği ile yüksek kalitede çok yönlü  N11 fotoğraf çekimi gerçekleştirir.


Renk sıcaklığının doğal ışıkla kontrol edilmesi zordur. Renk şeması, daha sonra düzenleme işlemi için iyi bir referans noktasıdır. Ellimilimetre, ürün tipi ve marka değerlerinizi yansıtan nitelikli rötuşlar gerçekleştirir.

N11 ürün fotoğraf çekimi gereklilikleri şunlardır:

-Fotoğraflarınız çok büyük ya da çok küçük boyutlarda olmamalı.-Minimum 166×166 pikselde ve en fazla 2 MB dosya boyutuna sahip fotoğrafları kabul etmektedir.-Farklı açılardan fotoğrafınızı çektiğinizden emin olun.T-ek bir ürün için 12 fotoğraf ekleme hakkınız var. Hepsini kullanmak zorunlu olmasa da kullanıcılar açısından faydalıdır.

N11 Ürün Fotoğraf Çekimi Detayları:

-Beyaz arka plan-Düz beyaz arka plan, N11 ürün çekimi esnasında en çok kullanılan fotoğraf seçeneğidir. Bu görüntü e-ticarette yaygın olarak kullanılır. Ürünün sahip olduğu detayları, kullanıcının rahatlıkla fark edebilmesi ve her renk ile uyumlu olduğu gerekçesi ile düz beyaz arka plan son derece yararlıdır.


Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?