Kırtasiye
Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Kırtasiye Ofis Ürünleri Fotoğraf Çekimi (3-4 poz) – ₺50,00 & ₺150,00 + %18 KDV

Birim fiyat koşulları:

Tek bir çekimde minimum 30 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

Kırtasiye ofis ürünleri fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

Kırtasiye ofis ürünleri fotoğraf çekimi hizmeti ürün başına birim fiyatı ebatlara göre değişmektedir. 1 cm – 25 cm arasındaki ürünlerde birim fiyatı 25 TL, 25 cm – 50 cm arasındaki ürünlerde birim fiyatı 30 TL’dir. 50 cm üzerinde olan tüm ürünlerde birim fiyatı ayrıca görüşülmelidir.

Kırtasiye ofis ürünleri fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır. Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

Kırtasiye ofis ürünleri için kırtasiye ofis ürünleri fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

Kırtasiye ofis ürünleri fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?