Hepsiburada Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Ellimilimetre, Hepsiburada’daki mağazanız için fotoğraf çekimi yapmaktadır.

Hepsiburada ürün çekimi, online alışveriş sitesinde kullanılacak fotoğrafların yüksek kalitede çekimini kapsar. Fotoğraflarınızın kullanıcıların dikkatini çekecek şekilde olması için Ellimilimetre’den profesyonel Hepsiburada ürün fotoğraf çekimi hizmeti alabilirsiniz. Deneyimli fotoğrafçılarımız, pazarlama stratejileri ile birlikte Hepsiburada ürün çekimi koşullarına uyum sağlar.


Hepsiburada Ürün Fotoğraf Çekimi
Hizmetinin Avantajları

Tüm resimlerinizin sürekli yüksek kalitede olduğundan ve Hepsiburada için uygun şekilde optimize edildiğinden emin olmanız gerekir. Örneğin, bulanık, belirsiz veya çok karanlık bir görüntü büyük bir dezavantaj olacaktır. Ellimilimetre,  Hepsiburada çekimi sırasında iyi aydınlatılmış görüntüler oluşturmak için çevreye ve yeterli aydınlatma yarattığından emin olur.

Bir müşterinin bir mağazaya girip ürününüzü görüp dokunma deneyimini Hepsiburada fotoğraf çekimi ile yeniden yaratmaya çalışmak faydalıdır. Kullanıcılar online alışveriş sitelerinde yer alan ürünlere dokunamazlar, ancak farklı görünümler, yakın çekimler veya farklı renkler sağlamak potansiyel müşterilerin satın alma kararlarında yardımcı olacaktır. Tecrübeli fotoğrafçılarımız gerçek alışveriş deneyimini yeniden yaratmak için bir ürünün mümkün olduğunca çok görüntülenmesini sağladığından emin olur.

Hepsiburada fotoğraf çekimi ile elde ettiğiniz fotoğraflar yüksek kalitede ise, ziyaretçilerin tam boyutta görüntülemelerinde ya da yakınlaştırma yapabilmelerinde herhangi bir sorun olmamalıdır. Bu, güven oluşturmanıza ve ürünlerinizin daha ince ayrıntılarını göstermenize yardımcı olabilir. Ellimilimetre, görüntüye yakınlaştırıldığında kalitenin kaybolmaması için titizlikle çalışır. Yakınlaştırma seçeneğini dahil etmek, ürün kalitesini ve ayrıntılarını kullanıcılara göstermenin iyi bir yoludur.

Kullanımdaki ürününüzün fotoğrafları, ürün fotoğraf kataloğunuza harika bir ektir. Yaşam tarzı fotoğrafçılığı, gerekli bağlamı eklemenize olanak tanır ve mümkünse modelleri kullanarak bir insan öğesi ekleyebilirsiniz. Özellikle giyim sektöründe yaşam tarzı fotoğrafçılığı oldukça etkilidir. İyi bir kombin ile uygun arka plana sahip kot ceket, düşündüğünüzden daha çok kullanıcının dikkatini çeker. Ziyaretçileri, ürünü gerçek hayatta görmeden veya ürüne dokunmadan satın almaya ikna etmeye çalışıyorsunuz. Ürünlerinizi  Hepsiburada ürün çekimi esnasında ne kadar detaylı hale getirebileceğinizi Ellimilimetre ile keşfedin. Ellimilimetre, yaşam tarzı fotoğrafçılığını, ürün kullanan kişilerle birlikte görüntüler de dahil olmak üzere alternatif görünümlere dahil eder. Etkili Hepsiburada çekimi için bizden kısa sürede randevu talep edebilirsiniz.

Hepsiburada ürün fotoğrafı gereklilikleri şunlardır:

-Görsel dosya adını yazarken, fotoğraf uzantısının sonu .jpg olmalıdır. Örneğin: pantolon.jpg

-Bir ürün için minimum fotoğraf limiti 1 ve maksimum 5’tir. 5 ürün yüklenmesi zorunlu değildir.

-Ürün fotoğraf ölçüleri 1500×1500 ölçülerinde olmalıdır.

-Doğru fotoğraflara en iyi şekilde sahip olmanız için gelişmiş teknolojiyi yakalayan donanımlara sahibiz


Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?