Elektronik
Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Elektronik Ürün Fotoğraf Çekimi (3-4 poz) – ₺100,00 – ₺250,00 + %18 KDV

 Birim fiyat koşulları:

 Tek bir çekimde minimum 30 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

Elektronik ürün fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

Elektronik ürün fotoğraf çekimi hizmeti ürün başına birim fiyatı ebatlara ve üründe yansıma olup olmamasına göre değişmektedir. 1 cm – 25 cm arasındaki ürünlerde birim fiyatı 25 TL, 25 cm – 40 cm arasındaki ürünlerde birim fiyatı 35 TL, 40 cm – 50 cm arasındaki ürünlerde birim fiyatı 45 TL’dir. 50 cm üzerinde olan tüm ürünlerde birim fiyatı ayrıca görüşülmelidir. Ürünlerde yansıma varsa her bir fotoğraf içi ayrıca 5 TL ödenmesi gerekmektedir.

Elektronik ürün fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır. Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

Elektronik ürünleri için elektronik ürün fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

Elektronik ürün fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

 

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.


Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?