Kozmetik Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

 

Kozmetik Ürün Fotoğraf Çekimi (2 poz) - ₺30,00 & ₺50,00 + %18 KDV

 

Birim fiyat koşulları:

 

Tek bir çekimde minimum 5 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

 

Kozmetik ürün fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün ve deformesiz olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

 

Kozmetik ürün fotoğraf çekimi için ürün başına birim fiyatı, ürünlerin ambalajına göre değişmektedir. Kutulu ürünlerde ürün çekimi birim başına maliyet 30 TL, şişeli ürünlerde ürün çekimi birim başına maliyet 50 TL’dir.

 

Kozmetik ürün fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

 

Kozmetik ürünler için kozmetik ürün fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

 

Kozmetik ürün fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

 

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

 

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

0532 303 73 23

ali@ellimilimetre.com

Call Now Button
WhatsApp
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by