Elektrikli Ev Aletleri Fotoğraf Çekimi Fiyatları

 

Elektrikli Ev Aletleri Fotoğraf Çekimi (2 poz) - ₺35,00 - ₺75,00 + %18 KDV

 

Birim fiyat koşulları:

 

Tek bir çekimde minimum 5 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

 

Elektrikli Ev Aletleri fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün ve deformesiz olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

 

Elektrikli Ev Aletleri fotoğraf çekimi için ürün başına birim fiyatı, ürünlerin ebatlarına göre değişmektedir. 20 cm’e kadar olan ürünler için birim başına maliyet 35 TL, 20 cm - 35 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 45 TL, 35 cm - 45 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 55 TL, 45 cm - 55 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 65 TL, 55 cm - 65 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 75 TL’dir.

 

Elektrikli Ev Aletleri fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

 

Elektrikli Ev Aletleri için Elektrikli Ev Aletleri fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

 

Elektrikli Ev Aletleri fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

 

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

 

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

 

0532 303 73 23

ali@ellimilimetre.com

Call Now Button
WhatsApp
Merhaba. Size nasıl yardımcı olabilirim?
Powered by