Biblo Heykel
Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Biblo Heykel Ürün Fotoğraf Çekimi (2 poz) – ₺75,00 – ₺150,00 + %18 KDV

Birim fiyat koşulları:

Tek bir çekimde minimum 5 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

Biblo heykel ürün fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün ve deformesiz olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

Biblo heykel ürün fotoğraf çekimi için ürün başına birim fiyatı, ürünlerin ebatlarına göre değişmektedir. 20 cm’e kadar olan ürünler için birim başına maliyet 30 TL, 20 cm – 45 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 45 TL’dir. 45 cm’den daha fazla ebata sahip ürünler için lütfen ayrıca fiyat alınız.

Biblo heykel ürün fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

Biblo heykel ürünleri için biblo heykel ürün fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

Biblo heykel ürün fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?