Akıllı Cihaz
Ürün Fotoğraf Çekimi Fiyatları

Akıllı Cihaz Fotoğraf Çekimi (2 poz) – ₺150,00 – ₺300,00 + %18 KDV

Birim fiyat koşulları:

Tek bir çekimde minimum 5 tane ürün için geçerlidir.

Deforme olmuş ürünlerde yapılacak olan retouch, bu fiyata dahil değildir.

Akıllı Cihaz fotoğraf çekimi için stüdyomuza gönderilecek tüm ürünlerin temiz, düzgün ve deformesiz olması gerekmektedir. Ürünler stüdyomuza sizin tarafınızdan kapıya teslim edilmelidir.

Akıllı Cihaz fotoğraf çekimi için ürün başına birim fiyatı, ürünlerin ebatlarına göre değişmektedir. 20 cm’e kadar olan ürünler için birim başına maliyet 35 TL, 20 cm – 35 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 45 TL, 35 cm – 45 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 55 TL, 45 cm – 55 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 65 TL, 55 cm – 65 cm ebatlarındaki ürünler için başına maliyet 75 TL’dir.

Akıllı Cihaz fotoğraf çekimi hizmeti, ürünlerin beyaz fonda dekupesiz 1500*1500 piksel ölçüsünde ve 72 dpi ya da 300 dpi boyutunda teslim edilmesi koşuluna bağlıdır.Fotoğraflar farklı bir boyutta istenirse önceden bildirilmelidir. E-ticaret ürün fotoğrafları için dekupeye ihtiyaç yoktur. Ekstra dekupe istenmesi durumunda her bir fotoğraf için dekupe ücreti 5 TL’dir.

Akıllı Cihaz için Akıllı Cihaz fotoğraflarında barkod isim eklemesi istenir ise her bir fotoğraf için birim fiyata 1 TL ilave edilir.

Akıllı Cihaz fotoğraf çekimi hizmeti tamamlandıktan sonra ürünler sizin tarafınızdan, stüdyomuzdan teslim alınmalıdır.

Özel istekleriniz, minimum ürün çekim sayıları ya da verilen diğer tüm hizmetlere göre fiyatlarımız değişiklik gösterebilir.

Detaylı bilgi ve ürün çekimi planlaması için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Tıklayın
Merhaba, size nasıl yardımcı olabiliriz?